Hakkımızda

Bluetech Hakkında

Biz Kimiz;
Blue-Tech Güvenlik Sistemleri, bilgi teknolojileri ve otomasyon analiz alanında marka bağımsız olarak, küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara kadar IT danışmanlığı altında veya bireysele yönelik, altyapı hazırlığı, donanım üzerine montaj , yazılımsal ve teknik destek hizmetleri sağlamaktayız.

Müşterilerimizin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile çözüm ortağı olduğumuz iş ortaklarımıza yüksek standart katma, değerli çözümler ve hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimiz, oldukça geniş bir alana yayılan çözüm ve hizmetlerimiz sayesinde, tüm güvenlik hizmeti adı altında yeni teknoloji ürünler ile ihtiyaçlarını tek adresten sağlamanın konforunu yaşamaktadır. Sahip olduğumuz farklı uzmanlıklar ile müşterilerimize uçtan uca anahtar teslim projeler sunabilmekteyiz. Hedefimiz, Güvenlik Sistemi adı altında Teknoloji Ürünlerinin kesintisiz ve verimli çalışmalarını sağlamaktır.