Hizmetlerimiz

kamera

KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kamera ve güvenlik sistemleri günümüzde son derece önemli bir hal aldı. Özellikle kalabalık ve büyük kentlerde hırsızlık vs. gibi durumlar önemli ölçüde tehdit yaratmaktadır.

bakim

BAKIM/ONARIM SERVİS HİZMETLERİ

Kamera sistemleri mobese sistemleri alarm sistemleri yangın algılama sistemleri turnike sistemleri sorunların belirlenmesi ve çözümü donanımsal/yazılımsal bakımlar ile 7/24 servis ve bakım hizmeti sunmaktayız.

IT DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

Müşterileri için bilgi teknolojisi sistemleri planlama, tasarlama ve kurmak yardım ve tavsiye almak isteyen müşterilere en iyi hizmetleri planlayıp en uygun bir biçimde tasarlayarak sunmaktayız..

unnamed

DESTEK HİZMETLERİ

Müşteri odaklı hizmet ve servis yaklaşımımız ile ihtiyaç duyulan noktalara hızlı, pratik çözümler ile müşteri memnuniyeti sağlarız.

net

NETWORK ALTYAPI/CİHAZ HİZMETLERİ

Yapısal kablolama ve sonlandırma keşif ve altyapı analizi network cihazları hata tespiti, sorun giderme ve uygun çözüm hizmetleri sunmaktayız.

nn

ELEKTRİK ALTYAPI, BAKIM VE ONARIMLARI

Anahtar teslim projeler periyodik bakım hizmetleri arıza, onarım ve revizyon hizmetleri ile 7/24 destek vermekteyiz..

HİZMET SÜRECİMİZ

Custom Projects

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ut nunc in enim laoreet ornare. Nullam tincidunt tempor ligula eu dignissim. Nam semper dui quis congue mollis. Nam at tellus ultricies, tincidunt quam non, rhoncus mauris. Nullam gravida molestie lorem, et euismod metus feugiat ac.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ut nunc in enim laoreet ornare. Nullam tincidunt tempor ligula eu dignissim. Nam semper dui quis congue mollis.

CALL US NOW

1-800-123-4567

Müşteri Talebi
Proje Tasarımı
Uygulama
Proje Onayı ve Teslimi